Live Score

International - Copa Libertadores Grp. 1
02:45FT Atletico Nacional3:1Barcelona SC
02:45FT Estudiantes1:0Botafogo RJ
International - Copa Libertadores Grp. 3
00:30FT Emelec3:0FBC Melgar
00:30FT River Plate1:2Independiente Medellin
International - Copa Libertadores Grp. 8
02:45FT Gremio4:0Zamora FC
02:45FT Guarani0:0Deportes Iquique
International - World Cup U20 Grp. A
13:00FT England U201:0South Korea U20
13:00FT Guinea U200:5Argentina U20
International - World Cup U20 Grp. B
10:00FT Mexico U200:1Venezuela U20
10:00FT Germany U203:2Vanuatu U20
Bulgaria - First Professional League Relegation Playoff
16:45FT Montana1:1Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
19:00 Neftochimic Burgas 1962-:-Slavia Sofia
Croatia - 1. Division
18:00HT Slaven0:2Hajduk Split
20:00 RNK Split-:-Osijek
20:00 Cibalia-:-NK Lokomotiva
Ireland - Premier Division
20:45 Bray Wanderers-:-Sligo Rovers
20:45 Cork City-:-Shamrock Rovers
20:45 Drogheda United-:-Derry City
20:45 Galway United FC-:-Bohemian FC
20:45 St. Patrick's Athletic-:-Dundalk
21:00 Finn Harps-:-Limerick
Italy - Serie B Promotion Playoff
20:30 Carpi-:-Frosinone
Mexico - Liga MX Clausura Playoff
04:05FT Tigres2:2CD Guadalajara
Romania - Liga I Relegation Group
19:30 Pandurii-:-Gaz Metan Medias
Spain - Segunda Division
20:00 Levante-:-UCAM Murcia
Ukraine - Premier League Championship Group
18:00HT Chernomorets Odessa0:1Zorya
18:00HT Olimpik Donetsk0:0FC Olexandria
18:3029' Shakhtar Donetsk1:1Dynamo Kyiv
USA - Major League Soccer
02:35FT Chicago Fire2:1FC Dallas
International - Club Friendlies
14:00FT Kitchee1:4Tottenham Hotspur
17:3573' Falkensee/Finkenkrug1:6Hertha Berlin
Egypt - Premier League
18:00HT Aswan FC0:0Al Masry
Germany - 2. Bundesliga Qualification
18:00HT Jahn Regensburg1:01860 Muenchen
Singapore - S.League
13:30FT Albirex Niigata FC8:0Young Lions
13:30FT Balestier Khalsa FC0:1Geylang International FC
Algeria - Ligue 1
17:00FT USM El Harrach1:1CS Constantine
Argentina - Cup
02:10FT Velez Sarsfield1:0Leandro N. Alem
Austria - Erste Liga
19:30 Wiener Neustadt-:-FC Wacker Innsbruck
19:30 BW Linz-:-FC Liefering
19:30 Wattens-:-Austria Lustenau
19:30 SV Horn-:-LASK Linz
19:30 Floridsdorfer AC-:-Kapfenberger SV
Belarus - Premier League
17:00FT FK Gorodeya1:0Neman Grodno
18:00HT Krumkachy Minsk2:0Isloch
19:00 FK Vitebsk-:-BATE Borisov
Bolivia - Primera Division - Apertura Adecuacion
21:00 Club Petrolero-:-Real Potosi
China - Super League
12:00FT Guangzhou Evergrande2:0Chongqing Lifan
14:00FT Guangzhou R&F F.C.0:0Shanghai Shenhua
Colombia - Primera A Apertura
02:45FT Patriotas3:1Envigado
Ecuador - Serie A - Apertura
23:00 Independiente del Valle-:-Universidad Catolica
Ireland - 1. Division
20:45 Athlone Town-:-UCD
20:45 Shelbourne-:-Cabinteely
Israel - Leumit League Qualification
15:00FT SC Kfar Kasem1:1Hapoel Nazareth Illit
Latvia - Virsliga
18:00HT SK Babite0:0FK Liepaja
Morocco - Botola Pro
18:00HT Raja Casablanca1:0Difaa El Jadida
18:00HT JSK Chabab Kasba Tadla0:0KAC Kenitra
20:00 Olympic Club de Safi-:-RSB Berkane
22:00 Hassania Agadir-:-Chabab Rif Al Hoceima
Peru - Primera Division - Apertura
22:30 CD UT Cajamarca-:-Juan Aurich
Venezuela - Primera Division - Apertura Final Stage
21:00 Caracas-:-Deportivo Anzoategui